Informace o chatě

Chata 2

Druhou chatu objevíte 850m.n.m.  na silničním spojení horských obcí Boleboř, Svahová a Hora Sv. Kateřiny. Chata se nachází na pozemku 4000m² a je ohraničena živým plotem. Obytná plocha 97m².

Nejbližší hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo se nachází v obci Hora Sv. Kateřiny a je vzdálen pouze 12 km od chaty. Druhý přechod je v Mníšku a je vzdálen 18km.

Chata se nachází v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. V místě je tedy možnost rekreace, turistiky a různých sportů.

Půjčovna běžeckých a sjezdových lyžích v Jirkově a Chomutově (8 km).

Ubytování na chatě

  • Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje

  • Ložnice: 3 ložnice po dvou lůžkách – 2 ložnice s dvoulůžky, 1 ložnice s rozdělenými lůžky plus povlečení. V každé ložnici televize se satelitem.

Sociální zařízení

  • Sociální zařízení: WC, masážní sprchový box a umyvadlem, teplá a studená voda plus ručníky, automatická pračka a sušička.

Vytápění

  • Elektrické přímotopy a elektrickým krbem.

Doprava, parkování

  • Vlastní doprava, silnice jsou asfaltové. V zimě udržované. Parkování na pozemku. Příjezd od 16,00 hodin do 18,00 hodin. Odjezd do 9,00 hodin daného dne.

Stravování

  • Vlastní nebo 2 restaurace vzdálené od chaty 100m.

Vybavení chaty

  • Společenská místnost – multifunkční hrací stůl, televize se satelitem, možnost připojení bezdrátového internetu WIFI, sedací souprava, rádio, krb, jídelní kout. Kuchyň – elekt. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač. rychlovarná konvice, toustovač, myčka na nádobí, vybavení pro stolování a vaření. Fitness s vířivkou, masážní elekt. křeslo, infrasaunou a posilovací náčiní. Terasa o rozloze 23m² – zahradní nábytek. Na zahradě vyhřívaný bazén 8x4x1,2m s lehátky na opalování, provoz bazénu od května do září, pingpongový stůl, gril a ohniště. Trampolína s ochranou sítí o průměru 3.60m.

Comments are closed.