Informace o chatě

Chata 1

Aktuální stav sněhu 100cm, místní sjezdovka a běžecké tratě jsou upraveny (v délce 30km).

Chata je 850m nad mořem, obytná plocha 96m2,v okresu Chomutov na silniční spojení horských obcí Boleboř, Svahová a Hora Sv. Kateřiny. Nejbližší hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo je Hora Sv. Kateriny 12km a Mníšek 18km.

Chata se nachází v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. V místě možnost využití turistiky a různých sportů.

Ložnice a pokoje

  • Ložnice: 3 ložnice po dvou lůžkách – 2 ložnice s dvoulůžky, 1 ložnice s rozdělenými lůžky plus povlečení. V každé ložnici televize se satelitem.

Sociální zařízení

  • Sociální zařízení: WC, masážní sprchový box a umyvadlem, teplá a studená voda plus ručníky. automaticka pračka.

Vytápění

  • Elektrický kotel,krb na dřevo.

Doprava, parkování

  • Vlastní doprava, silnice jsou asfaltové. V zimě udržované. Parkování u pozemku. Příjezd od 15 hodin do 18 hodin. Odjezd do 10 hodin daného dne.

Stravování

  • Vlastní nebo 2 restaurace vzdálené od chaty 100m.

Vybavení chaty

  • Společenská místnost – televize se satelitem, možnost připojení bezdrátového internetu WIFI, sedací souprava, rádio, krb, jídelní kout. Kuchyn – elekt. sporák, lednička, mikrovlnka, překapávač. rychlovarná konvice, toustovač, vybavení pro stolování a vaření. Finská sauna,whirpoolka (výřivka). Terasa s markýzou o rozloze 23m2 – zahradní nábytek. Na zahradě vyhřívaný bazén 8x4x1,2m a lehátky na opalování, provoz bazénu od května do zári, pimpongový stůl,pergola s dřevěným posezením, gril a ohniště, vlastní travnatý  tenisový kurt 50 m od pozemku.

Comments are closed.