Informace o chatě

Chata 1

Chata je 850 m nad mořem, obytná plocha 96 m²,v okresu Chomutov na silniční spojení horských obcí Boleboř, Svahová a Hora Sv. Kateřiny. Nejbližší hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo je Hora Sv. Kateřiny (12 km) a Mníšek (18 km).

Chata se nachází v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. V místě možnost využití turistiky a různých sportů.

Ložnice a pokoje

  • Ložnice: 3 ložnice po dvou lůžkách – 2 ložnice s dvoulůžky, 1 ložnice s rozdělenými lůžky plus povlečení. V každé ložnici televize se satelitem.

Sociální zařízení

  • Sociální zařízení: WC, masážní sprchový box a umyvadlem, teplá a studená voda plus ručníky, automatická pračka.

Vytápění

  • Elektrický kotel, krb na dřevo.

Doprava, parkování

  • Vlastní doprava, silnice jsou asfaltové. V zimě udržované. Parkování u pozemku. Příjezd od 16,00hodin do 18,00 hodin. Odjezd do 9,00 hodin daného dne.

Stravování

  • Vlastní nebo 2 restaurace vzdálené od chaty 100 m.

Vybavení chaty

  • Společenská místnost – televize se satelitem, možnost připojení bezdrátového internetu WIFI, sedací souprava, rádio, krb, jídelní kout. Kuchyň – elekt. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač. rychlovarná konvice, toustovač, myčka na nádobí, vybavení pro stolování a vaření. Finská sauna, whirpoolka (vířivka). Terasa s markýzou o rozloze 23m² – zahradní nábytek. Na zahradě vyhřívaný bazén 8x4x1,2m s lehátky na opalování, provoz bazénu od května do září, pingpongový stůl, pergola s dřevěným posezením, gril a ohniště.

Comments are closed.